Hakkımızda

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
image
Hakkımızda

Akıllı Yaklaşımlarla Kitlelerin İlgisini Çekiyoruz

Işık Oto; 1994 yılında Kayseri ilinde Mustafa Işık ve Adem Işık kurucu ortakları ile faaliyetlerine başlamıştır. Kaporta boya tamir sektöründe faaliyet gösteren, kalite yönetim sistemi prensipleri doğrultusunda hareket eden, kurumsal bir yapıya doğru, sektöründe güvenilir bir kurum olma yolunda, kalite ve hizmet anlayışını benimseyen, alanında uzman ve öncü rolünü hedef alan, elektrik denince akla; önem ve kalitenin geldiğini bilen bir firma olarak yılların verdiği deneyimlerle hedeflerimize ilerlemekteyiz.

Projelerin ve tasarımların en ince ayrıntısına kadar düşünen, üzerinde çalışan, kaliteden asla ödün vermemenin sorumluluk bilincinde olan, firmamız Işık Oto olarak "Hazırla-Başla ve Sorunsuz Zamanında Teslim Et" ilkelerine bağlı bir anlayış içerisinde olmaktan gurur duyarız.

İletişime Geç

Hikayemiz

Bizim hikayemiz dürüst hizmet olarak başlayıp kaliteli hizmetide ilke edinmeyle devam etti. Sizin hikayenizde de içiniz rahat etsin istiyorsanız bizi tercih etmeniz kaçınılmaz olmalı.

Görevimiz

Bizim görevimiz sizlere öncelikle dürüstlükle hizmet verip sonrasında hem ekonomik hem de kalite olarak “işte bu” demenizi sağlamak

Biz Kimiz

Biz aradığınız netlik , aradığınız kalite , aradığınız hızlılık , aradığınız tecrübe , aradığınız ekonomi..